www.autodoslubu.info - samochody ślubne w Krakowie

Dekoracje samochodów

Stosownie udekorowane auto to bardzo istotny element każdej uroczystości. Dekoracja samochodu musi być estetyczna, praktyczna i bezpieczna podczas jazdy, pasująca do kolorystyki i tonacji całej oprawy ceremonii.

Proponujemy Państwu odpowiednie udekorowanie maski wybranego auta, a także okolicznościowe tablice rejestracyjne (napis „Nowożeńcy” lub „Młoda Para”).

Dekorację przede wszystkim dopasowujemy do stylu wybranego auta i kolorystyki, którą wybrali Państwo w aranżacji całej uroczystości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na tym polu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyjątkowe, niepowtarzalne i oryginalne dekoracje samochodów zgodne z Państwa oczekiwaniami. Każdy samochód do ślubu wymaga wyjątkowej oprawy i ornamentu.

Wykonujemy dekoracje z wszelkich kwiatów i materiałów wskazanych przez Państwa, jak również przedstawiamy własne kompozycje i realizacje. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowując propozycje zgodne z ich oczekiwaniami i pasujące do wybranego modelu samochodu.